“Włoskie wakacje” – film już w legalnej TV online!

Są takie filmy, które poruszają serce, bo dotykają tematów, z którymi każdy widz może się utożsamić. Film “Włoskie wakacje” jest właśnie taką produkcją. Obraz miał swoją premierę 9 lipca 2020 roku. Jego reżyserem jest James D’Arcy. To komediodramat produkcji brytyjsko-włoskiej. Główną rolę w filmie gra Liam Neeson – zwykle kojarzony z filmami akcji. We “Włoskich wakacjach” oczywiście akcji nie brakuje, ale w nieco innym rozumieniu tego słowa. To film raczej spokojny, momentami zabawny, a momentami melancholijny, który raczej każe się zastanowić nad swoim życiem i pokazuje, że ze wszystkiego można się podnieść. Nigdy nie jest za późno, żeby wszystko zmienić na lepsze. Co jeszcze warto wiedzieć o “Włoskich wakacjach”? Gdzie można obejrzeć film?

tablet photo

“Włoskie wakacje” w telewizji internetowej

Telewizja internetowa to odmiana telewizji, która występuje poza tradycyjnymi kanałami dystrybucji. Może być to telewizja darmowa lub płatna, przy czym płacić można albo za dostęp do konkretnego filmu, albo za wykupienie abonamentu na przykład na miesiąc. TV online nie bez powodu jest coraz popularniejsza. Daje możliwość obejrzenia ulubionych seriali i filmów w dowolnej chwili i w dowolnym miejscu. Wystarczy tylko posiadać odpowiedni sprzęt i dostęp do internetu. Filmy można oglądać nawet na smartfonie – niekoniecznie musi to być komputer. “Włoskie wakacje” to propozycja, która jest już dostępna w legalnej telewizji internetowej. Warto skorzystać, ponieważ jest to naprawdę piękny film, który wzrusza i bawi. Trwa 1,5 godziny i jest to dobrze spędzony czas.

“Włoskie wakacje” w malowniczej Toskanii

We “Włoskich wakacjach” główną rolę odgrywa relacja głównego bohatera z synem. Co ciekawe, w te role wcielili się aktorzy, którzy naprawdę pozostają w takiej relacji. To Liam Neeson i jego syn, Micheál Richardson. W rzeczywistości mężczyźni mają bardzo dobre stosunki, ale brawurowo odgrywają role tych, których relacje są raczej problematyczne. Akcja rozpoczyna się na dobre, gdy potrzebujący pieniędzy Jack (w tej roli Micheál Richardson) wpada na pomysł sprzedaży rodzinnej posiadłości w Toskanii, we Włoszech. Od dawna już niezamieszkany dom okazuje się jednak zrujnowany – wymaga gruntownego remontu, bo inaczej na pewno nie uda się go sprzedać. Ojciec z synem spędzą więc w willi więcej czasu niż przewidywali, a sąsiedzi ruszą z pomocą w remoncie. To bardzo ciepły film, którego pobocznym bohaterem jest też wspaniała, włoska przyroda. Malownicze widoki na długo zapadają w pamięć i wywołują niesamowite wrażenia. Gdy obejrzy się “Włoskie wakacje“, od razu nabiera się ochoty na wyjazd w te rejony. Po seansie na pewno niektórzy planują kolejne wakacje. Inni za to na pewno wrócą do filmu za jakiś czas, by nasycić się tą szczególną atmosferą ponownie.