Śledź na bieżąco przygody młodego lekarza!

The Good Doctor” to serial medyczny opowiadający historię walki o równe traktowanie osób z niepełnosprawnościami. To nawoływanie do działania osób, które z uwagi na swoje słabości i kompleksy odsunęły się na margines społeczny. To produkcja o autystycznym chirurgu, który otrzymuje posadę w prestiżowej amerykańskiej klinice i usiłuje zrobić wszystko, aby zostać zaakceptowanym. Ten serial zdecydowanie warty jest obejrzenia!

“The Good Doctor” – bardzo dobry serial medyczny

„Dobry lekarz” to serial wzorowany na koreańskiej produkcji z roku 2013. Pierwowzór składał się z kilku odcinków i opowiadał dokładnie tę samą historię, co jego amerykański odpowiednik. Ten zaś powstał w roku 2017 i od pierwszego odcinka podbił serca Amerykanów, a wkrótce także niemalże całego świata.

W tytułową postać wciela się Freddie Highmore, który jest doskonale znany widzom w każdym wieku na całym globie od najmłodszych lat życia. Wcielał się bowiem w główne postaci produkcji takich, jak: „Charlie i fabryka czekolady”, „Artur i Minimki”, czy „Marzyciel”.

Również producenci serialu są postaciami doskonale znanymi w branży filmowej. Pierwszy z nich, Daniel Dae, przyczynił się do powstania kultowych już „Zagubionych” oraz „Hawaii Five-O”. Drugi, David Shore, zasłynął z pracy nad „Doktorem House’em”.

„The Good Doctor” to opowieść o młodym chirurgu, który właśnie otrzymał posadę w prestiżowym szpitalu St. Bonaventure. Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo mężczyzna posiada naprawdę niezwykłe umiejętności i wiedzę, a także rzadko spotykaną mocno rozwiniętą intuicję, gdyby nie fakt, że cierpi on na spektrum autyzmu oraz zespół sawanta. Choroby wpływają na specyficzne zachowanie tego człowieka, co sprawia, że nie jest on akceptowany ani przez kolegów z pracy, ani samych przełożonych. Shaun Murphy podejmuje więc heroiczną walkę o równe traktowanie osób z różnorodnymi niepełnosprawnościami. Pracuje ciężej niż kiedykolwiek, aby udowodnić ludziom wokół, że zasługuje na swoje stanowisko i jest doskonałym lekarzem.

Jak obejrzeć najnowsze odcinki serialu?

Serial można obejrzeć na kanale AXN. Ten z kolei z łatwością znajdziemy w legalnych telewizjach internetowych. Polecaną przez nas platformą jest Ipla.tv. Znajdziemy na niej nie tylko tradycyjne programy telewizyjne, ale też bogate zbiory filmów i seriali dla całej rodziny. IPLA oferuje również „telewizję na życzenie” oraz transmisje z najważniejszych w kraju i na świecie wydarzeń kulturalnych, politycznych i sportowych.

Telewizję online znajdziemy w tradycyjnych przeglądarkach internetowych, ale można oglądać ją również na ekranach telewizorów wyposażonych w funkcję Smart TV, na tabletach oraz telefonach komórkowych.

Większość materiałów w IPLI obejrzymy bezpłatnie. Dostęp do kolejnych uzyskamy poprzez wykupienie jednego z licznych pakietów telewizyjnych lub dostępu jednorazowego. Warto wiedzieć, że każdy z pakietów można testować bezpłatnie przez okres dwóch tygodni. Ten czas z powodzeniem wystarczy na zapoznanie się z „Dobrym lekarzem” i podjęcie decyzji o ewentualnym kontynuowaniu jego oglądania.