Nowy serwis PolsatBoxGo

Klienci telewizji satelitarnej i telewizji kablowej mogą korzystać z nowego serwisu Polsat Box. Pakiety twoich ulubionych programów oferowane w ramach usług są na już dostępne w jednym miejscu oraz na Twoich mobilnych urządzeniach. Cyfrowy Polsat zagościł w polskich domach w 1999 roku i od tej pory dzięki inwestowanie w nowoczesne rozwiązania stał się liderem na rynku.

Techniczne wymagania odbioru Polsat Box Go

Po tym, jak Polsat Box zastąpił Cyfrowy Polsat, oferowany jest również nowy dekoder Polsat Box 4K do obsługi nowych kanałów 4K. Dekoder obsługuje m.in. funkcję DUO, czym umożliwia podłączenie się do telewizji satelitarnej. Pilot Bluetooth steruje dekoderem, a pomiędzy sygnałami można płynnie i dowolnie przełączać kanały. Ten dekoder umożliwia dostęp do serwisu VOD Polsat Box Go. Żeby korzystać z PolsatBoxGo, wystarczy dostęp do Internetu i aplikacja na naszym ulubionym mobilnym urządzeniu. Polsat Box Go ma nowy wygląd i nowy przejrzysty interfejs, a korzystanie z niego jest niezwykle łatwe.

Cyfrowy Polsat zmienia nazwę na Polsat Box

Nadążanie za nowymi trendami technologicznymi to na szczęście nie problem odbiorcy telewizji internetowej tylko jego dostawcy. Żebyśmy jednak mogli wygodnie usiąść i korzystać z nowinek pracuje nad tym sztab ludzi, którzy podążają za naszymi marzeniami. Największym wyzwaniem jest to, że odbiorcy oczekują obecnie dostępu do swoich ulubionych kanałów w nieograniczony sposób i który będzie dostosowywać się do ich stylu życia, a nie na odwrót. Znany nam dotychczas Cyfrowy Polsat zmienia się również i będzie miał nazwę Polsat Box, który zapewni szeroki wybór treści, jak i sposób odbioru kanałów. Dzięki połączeniu aplikacji i harmonizacji serwisów Ipla oraz Cyfrowy Polsat Go będziesz mógł oglądać swoje ulubione seriale, programy i bajki w PolsatBoxGo.

Za co pokochasz Polsat Box Go? Dzięki nowej aplikacji PolsatBoxGo będziesz mógł swobodnie korzystać z telewizji internetowej na każdym Twoim mobilnym urządzeniu. W podróży, na plaży czy w górach wystarczy mieć smartfon, tablet czy laptop. Ograniczać już nas tylko będzie wyobraźnia. W pakiecie masz kinowe hity, produkcje nowe i te, do których chętnie wracasz po raz kolejny. Klasyki i te, które wejdą dopiero do kanonu. Najlepsze seriale zagraniczne i polskie. Przedpremierowe odcinki Twoich ulubionych seriali produkcji TV4 i Polsatu. Nasze pociechy będą zachwycone, że wszędzie będą z nimi bohaterzy ich ulubionych bajek i seriali młodzieżowych. Tysiące kanałów edukacyjnych, rozrywkowych i setki godzin transmisji wydarzeń sportowych w zasięgu Twoich oczu i zmysłów.